Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 11:26

Інформація про заклад

Школа – інтернат № 26 Дніпровського району м. Києва функціонує з 1959 року. Сьогодні спеціальна школа – інтернат № 26 м. Києва (далі - школа) - це спеціальний заклад освіти, що забезпечує здобуття певного рівня загальної середньої освіти, професійну орієнтацію і підготовку, корекційно-розвиткову допомогу дітям з особливими освітніми потребами у спеціально створених умовах.

У школі навчаються та утримуються діти, які знаходяться на неповному державному забезпеченні. Навчання проводиться в режимі п’ятиденного робочого тижня. Мова навчання-українська.

Станом на початок навчального року у школі  функціонує 26 класів, у яких навчається 260 учнів. Середня наповнюваність класів 7-12 учнів.

Освітньо-виховний і корекційно-розвитковий процес у школі забезпечують 88 педагогічних працівників: вчителів-дефектологів, вихователів, логопедів, психологів, корекційних педагогів.

З них біля 31 відс. становлять спеціалісти вищої категорії, 11 відс. спеціалісти першої категорії, 30 відс.  спеціалісти другої категорії, 19 відс. - кваліфікаційна категорія «спеціаліст».  З числа педагогів 2 мають педагогічні  звання «учитель – методист», 3 «вихователь – методист», 8 осіб мають педагогічне звання «старший учитель», 1 - «старший вихователь».

Корекційно – розвитковий напрям роботи школи включає в себе наступні послуги:

корекційно-розвивальне навчання;

компенсаторно-адаптаційне навчання;

логопед/розвиток мовлення;

На сьогодні школа є експериментальним закладом всеукраїнського рівня, яка працює над темами:

1. «Науково-методичні засади створення моделі психолого-педагогічної та соціальної реабілітації й інтеграції дітей із загальними розладами (спектр аутизму) у співпраці з кафедрою корекційної педагогіки Львівського національного університету імені Івана Франка (до 2022 року).

2. «Перспектива 21/3: Інтеграція дітей із синдромом Дауна в освітнє середовище» у співпраці з лабораторією олігофренопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки НАПН України (2010-2016 р.р.). Впровадження в освтньо-виховний процес.

По закінченню спеціальної школи видається Свідоцтво про базову загальну середню освіту (за спеціальною програмою).

«  Березень 2024  »