Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 18:40

Головна » 2019 » Вересень » 2 » День знань у вишиванках пройшов на нашій школі
День знань у вишиванках пройшов на нашій школі

Вересень починається святом знань. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. І не важливо, скільки років виповнюється людині, інколи ми все рівно йдемо до шкільного порога, щоб поглянути на щасливі очі тих, хто переступає його вперше, для кого шкільне життя тільки починається і у світ знань відкриваються двері.

Святковою та урочистою була лінійка у нашій школі. На святі були присутні учні та їх батьки.

Директор школи Павлюченко Ольга Миколаївна виступила із напутнім словом першокласникам, котрі вперше переступили поріг цікавої і захоплюючої країни знань. Також він привітав усіх присутніх із Днем знань та благословив школярів на щасливий навчальний рік.

Цього року гостей порадував своїм виступом дитячий танцювальний колектив, показавши захоплюючий виступ у національному вбранні. І традиційно, із звуками першого дзвоника, що пролунали в кінці святкової лінійки, розпочався новий шкільний рік, який покликав учнів за парти. За цей рік вони неодмінно стануть дорослішими, збагатяться знаннями та новими друзями. А колектив спеціальної школи-інтернат №26 зробить все можливе для того, щоб дітки отримували нові знання та щодня радували своїх батьків.

Переглядів: 1210 | Додав: internat26 | Рейтинг: 1.0/1
«  Вересень 2019  »