Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 30.04.2024, 05:51

Головна » 2018 » Листопад » 20 » Положення про пропускний режим
Положення про пропускний режим

ПОЛОЖЕННЯ

про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів в будівлі Спеціальної школи-інтернату № 26 м. Києва

1. Загальні положення

1. Дане Положення розроблено у відповідності до абзацу восьмого частини першої статті 53 Закону України «Про освіту», згідно з якою здобувачі освіти мають право на безпечні та нешкідливі умови навчання, утримання і праці, Положення «Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017р.
    № 1669, Статутом школи та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують вимоги до встановлення належного порядку роботи та створення безпечних умов для учнів і працівників Спеціальної школи-інтернату № 26 м. Києва (далі - Школа), а також виключення можливості проникнення сторонніх осіб, порушення санітарно-епідеміологічного стану, виносу службових документів, матеріальних цінностей та інших порушень громадського порядку.

2. Контрольно-пропускний режим – сукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, проїзду транспортних засобів, виносу (вивозу) майна на територію чи з території Школи. Пропускний режим в будівлі школи передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності школи і визначає порядок пропуску учнів, працівників Школи і громадян до будівлі та внутрішніх приміщень Школи.

1. Охорона приміщень забезпечується черговими, сторожами Школи.

Контроль за порядком здійснення пропускного режиму в приміщені покладається на:

- директора школи (або особу що його заміщує в даний момент);

- заступника директора (чергового адміністратора);

1. Відповідальність за порядком здійснення пропускного режиму в приміщені покладається на:

- заступника директора з адміністративно-господарської роботи;

- чергового адміністратора;

- чергових та нічних сторожів.

- педагогічних працівників;

1. Виконання вимог, що визначаються даним Положенням, є обов’язковим для всіх працівників, які постійно або тимчасово працюють в школі, учнів та їх батьків, всіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території будівлі Школи.
  2. З метою ознайомлення відвідувачів Школи з пропускним режимом і правилами поведінки відвідувачів дане Положення розміщується на стенді в холі першого поверху будівлі школи та на офіційному сайті Спеціальної школи-інтернату № 26 м. Києва.

2. Порядок проходу в будівлю Спеціальної школи-інтернату № 26 м. Києва.

2.1 Пропускний режим в будівлю школи, а також відкривання/закривання дверей забезпечує черговий. Центральний вхід закритий в будівлю школи в робочі дні з 20.00 до 7.00, у суботу, неділю, святкові неробочі дні - постійно.

2.2 Контрольно-пропускний режим для учнів школи.

Переглядів: 722 | Додав: internat26 | Рейтинг: 3.0/1
«  Листопад 2018  »