Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 28.04.2024, 07:39

Головна » 2018 » Грудень » 21 » Посланці Святого Миколая здійснюють дитячі мрії
Посланці Святого Миколая здійснюють дитячі мрії

В цей чарівний день до нас завітало багато посланців Святого Миколая: управління освіти Дніпровського району міста Києва, ЦДЮТ, депутати Київради, асоціація рибалок «Рибкоєв», Укрсиббанк, та ангели Святого Миколая. Діти та педагоги побували в справжній казці!

Всі дорогі гості перетворилися на помічників самого Святого Миколая! Він їм по секрету розповів, що наші вихованці дуже потребують привітань зі святом та подарунків.

Управління освіти Дніпровського району подарувало нашим діткам чудовий мультимедійний комплекс, що включає потужний ноутбук та кольоровий багатофункціональний пристрій, завдяки якому учні будуть навчатися з яскравими сучасними наочностями.

Наша школа спеціалізується на допрофесійній підготовці вихованців з особливими потребами. Тому вибір помічників Святого Миколая з команди депутатів Київради та ГО «Рибкоєв» впав на миючий пилосос, що стане своєрідним інструментом для процесу навчання дітей старшого віку. Учні закладу проходять практичні заняття з допрофесійної підготовки на базі інтернату, де є офісна кімната, кафе, супермаркет, прилади для прибирання та приготування. Їх запрошують на стажування до різних невеличких компаній.

Посланці від Святого Миколая привітали малечу, подарувавши цінні та необхідні подарунки, подивилися новорічну виставу наших вихованців, а телеканал "Трофей" провів конкурс серед дітей на рибальську тематику.

Також напередодні всі наші вихованці написали листи Святому Миколаю, відкривши Різдвяну благодійну акцію «На крилах ангела». І на свято абсолютно всі їхні мрії збулися. Діти отримали цінні подарунки, які просили у листах, а саме: мобільні телефони, навушники, смарт годинники, настільні ігри, книги, павербанки та ще безліч бажаних сюрпризів.

Щира вдячність всім за подарене тепло та любов!

Переглядів: 748 | Додав: internat26 | Рейтинг: 1.0/1
«  Грудень 2018  »