Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 18:02

Спеціальна школа №26 Дніпровського району м.Києва

Меню нашого сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Березень » 22 » Рекомендації батькам щодо гри «Синій кит»
10:11
Рекомендації батькам щодо гри «Синій кит»

   

     Ми розраховуємо на те, що кожен із батьків зверне увагу на поведінку своєї дитини. Якщо зазвичай активна дитина раптом пригнічена, неговірка, не спить ночами, почала малювати китів або метеликів, багато часу проводить в інтернеті, не бере участі в соціальному житті - це тривожний дзвіночок, як мінімум означає, що вам варто поговорити про те, що відбувається. Можливо, ваша дитина не стане розповідати вам про те, що з нею, але якщо така поведінка стає систематичною, то приділіть більше уваги дитині. Увага - це те, чого не вистачає всім. Більше гуляйте, слухайте музику, ходіть в кіно, робіть щось разом, навіть якщо це гра в комп'ютерні ігри. Станьте другом своїй дитині, встановіть з нею відносини довіри, і тоді будь-яка інформація, з якою дитина стикається в інтернеті, буде сприйнята нею через призму любові і її позитивного ставлення до життя. Роботу можна знайти нову, а дитину Вам не поверне ніхто.

     У той же час оперативники кіберполіції радять батькам і дітям при виявленні спроб шантажу зловмисниками - негайно повідомляти про такі факти в Департамент кіберполіції (https://www.cybercrime.gov.ua (цілодобово) або за телефоном гарячої лінії (044) 374-37 -13 (з 8:45 до 18:30 в робочі дні), а також адміністрації соціальної мережі, в якій було виявлено групу.

Отже:

  1. Якщо Ваша дитина багато часу (особливо вночі) проводить за комп’ютером та в соціальних мережах (особливо «ВКонтакте»), то зверніть на це свою увагу.
  2. Перш ніж розмовляти з дитиною, подивіться її контакти та переписку в соціальних мережах. При виявленні спроб шантажу зловмисниками чи маніпуляції негайно повідомляти про такі факти в Департамент кіберполіції.
  3. Виясніть в які ігри грає ваша дитина, проявіть цікавість до цих ігор. Нехай дитина Вам розкаже про суть гри. Поцікавтесь на якому вона рівні, які труднощі у проходженні гри. Попросіть нехай дитина Вам покаже гру. Можете пограти з нею разом.
  4. Спитайте дитину в які ігри грають її однокласники, друзі у дворі, друзі в соціальних мережах?
  5. Якщо дитина розповіла про гру «Синій кит», в яку грають друзі, то спитайте як відноситься Ваша дитина до цієї гри?
  6. Якщо відношення сформовано правильне, то маєте його підтвердити. Якщо ні, то сформуйте правильне ставлення.
  7. Якщо дитина не знає про гру «Синій кит», то першим починати розмову не можна. Таким чином Ви тільки спровокуєте цікавість дитини.
  8. Будьте уважними до своїх дітей. Пам’ятайте, що саме батьки несуть повну відповідальність за життя і здоров’я дитини.
Переглядів: 612 | Додав: internat26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a Free Website
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store

  • Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz