Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 13:46

Головна » 2015 » Вересень » 23 » Сеанс каністерапії у нашому закладі.
Сеанс каністерапії у нашому закладі.

У нашому закладі пройшов пробний сеанс каністерапіїї. Учні радо зустрічали чотириногих терапевтів, і не дивлячись на розмір тварин, швидко з ними потоваришували.

Каністерапія — вид анімалотерапії з використанням собак. Собака — прекрасні «ліки» проти гіподинамії, викликаного малорухомим способом життя. Прогулянки з собакою знижують вирогідність серцево-судинних захворювань, інфаркту міокарду і інших захворювань. Собака задовольняє дефіцит людини в спілкуванні, підвищує самооцінку хазяїна, покращує його товариськість, вирішує конфлікти в сім’ї. Головною причиною, чому саме собака чинить таку благотворну дію, являється те, що її відмінною рисою можна назвати відданість. Часто саме собака повинна заповнити існуючий в житті людини вакуум спілкування. Тварина виконує функцію психологічного заміщення, заповнюючи собою відсутність близької людини. Крім того, вона завжди рада спілкуванню з людиною. Їй не важливо, яка у нього зовнішність і скільки грошей, її приводить в захват сам факт його існування і можливість знаходитися поряд з ним. Це вигідно відрізняє собаку від відношення людей, які завжди оцінюють один одного. Її тяга до людини незалежна від політичних і релігійних переконань останнього, від змін в його соціальному положенні, а іноді навіть від відношення до неї самої. І тому до собаки тягнуться і дорослі, і діти, що відчувають нестачу безумовної любові, прагнуть до вільного прояву емоцій. Собача жалість не сприймається людиною як щось принизливе, в ній бачиться тільки те, що хочеться бачити, — співпереживання. Терапевти говорять, що хворій людині частіше легше спочатку налагодити контакт з собакою, істотою доброзичливою, причепливою і вдячною, приймаючою людину таким, який він є.

Переглядів: 722 | Додав: internat26 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »