Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 13.05.2024, 15:39

Головна » 2021 » Грудень » 6 » Тиждень початкової школи - яскрава сторінка шкільного життя
Тиждень початкової школи - яскрава сторінка шкільного життя

​​​​​​​

У нашій школі стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. Ось і для учнів початкової ланки вчителі організували Тиждень початкових класів, який проходив з 29 листопада по 3 грудня. У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні.

Для успішного проведення Тижня учителі провели підготовчу  роботу, яка стосувалася усього Тижня і окремих його етапів. При складанні плану заходів вчителі врахували можливості та інтереси дітей.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Кожен день відповідав певному предмету .

Протягом всього предметного тижня вчителями було проведено різноманітні уроки з урахуванням пізнавальних можливостей дітей. На уроках математики учні рахували гроші та робили покупки. На уроках малювання малювали колективно пейзаж  і це сприяло згуртуванню дитячого колективу. На уроках трудового навчання діти виготовляли різні елементи-прикраси новорічно-різдвяного декору. На уроках соціально-побутового орієнтування – готували салати, бутерброди та сервірували стіл.

Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих уроків, учителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи.

Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини.

​​​​​​​

Переглядів: 500 | Додав: internat26 | Рейтинг: 0.0/0