Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 10.05.2024, 06:08

Головна » 2023 » Вересень » 13 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Екскурсія до пожежної частини та єдиний урок

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 13 вересня учні 7х класів нашої школи відвідали пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України Дніпровського району.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Рятувальник пожежної частини Іськов Сергій Павлович розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Також під час зустрічі  Сергій Павлович  звернув увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі і не оминув проблему мінної загрози.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Також 12 вересня до нас завітав співробітник 13-ї пожежної частини ДСНС Дніпровського району Вдовиченко Є.П. з Єдиним уроком  з основ безпеки життєдіяльності.

Переглядів: 205 | Додав: internat26 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2023  »